1518 - Skåp 1800-/1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

786268

SKÅP, nyrenässans, fanerat i ek, betsat, dörrpar, bakomvarande inredning med flyttbara hyllor och 2 lådor, 1800-/1900-tal, höjd ca 215, 127 x 64 cm

Bruksslitage, maskstunget

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

786268 - 1518 - Skåp 1800-/1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1518 - Skåp 1800-/1900-tal

Budhistorik (3 bud)

6113069
6106011
6101868

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.