Lars Falk olja på duk

786256

LARS FALK (1922-2018); olja på duk, grönskande landskap, signerad, 42x54 cm.

Några små fläckar.

Geijersgatan 14, Göteborg

Lars Falk olja på duk

Budhistorik

2020-08-08 kl 20:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.