1517 - Byrå England

Föregående | Översikt | Nästa

786174

BYRÅ, stor modell, bonad ek, detaljer i mässing, 5 lådor, 1800-talets första hälft, sannolikt England, höjd ca 124, 124 x 57 cm

Bruksslitage, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

786174 - 1517 - Byrå England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1517 - Byrå England

Budhistorik (9 bud)
6092538
6088492
1 400
6088492
1 300
6090793
6088492
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.