1516 - Tamburmajor wienerstil

Föregående | Översikt | Nästa

786153

TAMBURMAJOR, wienermodell, varmböjd bok, 1900-talets första hälft, sannolikt Thonet, höjd ca 205, Ø 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Källaren

786153 - 1516 - Tamburmajor wienerstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1516 - Tamburmajor wienerstil

Budhistorik (7 bud)
6084478
700
6124109
650
6084478
550
6124108
500
6084478

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
700
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.