1653 - Smide m m

786081

SMIDE, m m, 16 delar, bl a smidda saxar, spatlar och knivarm gjutna grytunderlägg, nötknäppare m m, 1800-/1900-tal

Slitage, korrosion

Diverse, Gamla kassan, Gården

1653 - Smide m m

Budhistorik (4 bud)

0
6164531
450
6162153
6128661
6097051

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK: