1391 - Omega Seamaster herrarmbandsur

786073

OMEGA, armbandsur, Seamaster, stål, ca 1961, manuell, plexiglas, boettnr. 14390-9-SC, verknr. 18471914, cal 285, läderarmband med stålspänne (ej original), diameter 35 mm

Går ej vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, bruksslitage och repor

Klockor/Ur, Gamla kassan, Kassavalvet

Budhistorik (20 bud)
0
1 900
6162967
1 900
6163130
1 800
6162967
1 700
6161836
1 600

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK: