937 - Antik "ice shaver"

785181

TOMITASHIKI, "ice shaver"/ishyvel, gjutjärn, tidigt 1900-tal, höjd 49, 35 x 23 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Diverse, Gamla kassan, Kök

937 - Antik

Budhistorik (16 bud)
0
2 600
6145432
6109607
6109607
1 600
6143961

Slutpris SEK:
2 600
273 EUR, 338 USD
Utropspris SEK: