1483 - Kannor / tillbringare glas

785071

KANNOR / TILLBRINGARE, glas, 10 st, olika modeller, storlek, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Glas, Övrigt glas, Gamla kassan, Källaren

Budhistorik (8 bud)
0
6158357
650
6164725
600
6158357
550
6118381
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK: