1640 - Stolar nyrenässans

Föregående | Översikt | Nästa

785058

STOLAR, 21 st, nyrenässans, betsad, träskuren ek, pergamoidsitsar, 1800-/1900-tal, höjd ca 105, sitthöjd 46 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

785058 - 1640 - Stolar nyrenässans
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1640 - Stolar nyrenässans

Budhistorik (16 bud)
6103129
6087103
6103128
950
6087103
900
6103125
850

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.