1639 - Stolar nyrenässans

785056

STOLAR, 3 st, nyrenässans, betsad, träskuren ek, 1800-/1900-tal, höjd ca 110, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

1639 - Stolar nyrenässans

Budhistorik (1 bud)

0
6163843

Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK: