1374 - Stolar senempire/nyrokoko

Föregående | Översikt | Nästa

785054

STOLAR, 12 st (8+4), betsad bok, svarvade framben, sits av flätad rotting, 8 st med originalsits, 4 renoverade med sadelgjord och stoppad textilklädd sits, 1900-talets första hälft, höjd ca 91, sitthöjd 46-48 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Kassavalvet

785054 - 1374 - Stolar senempire/nyrokoko
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (2 bud)

6108716
6098714

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
36 EUR, 41 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.