Michael Byron Mindfields

785027

MICHAEL BYRON (USA, född 1954), "MINDFIELDS 17", signerad och daterad på baksidan Amsterdam 90, mixed media/works on paper, ca 24x17 cm

PROVENIENS:
Anders Tornberg Gallery, Lund

Konst, Modernt måleri, Nutida

Michael Byron Mindfields

Budhistorik (2 bud)

6188832
6179575

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.