1638 - Stolar nyrenässans

Föregående | Översikt | Nästa

785019

STOLAR, 4 st, nyrenässans, betsad träskuren ek, 1800-/1900-tal, höjd ca 105, sitthöjd 47 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

785019 - 1638 - Stolar nyrenässans
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1638 - Stolar nyrenässans

Budhistorik (1 bud)

6118749
2020-08-05 22:20:32

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.