1022 - SKÅP 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

784928

SKÅP, senbarock, överdelen med vitrin i plåt, mässing och glas, nederdelen, senbarock, fanerad med valnöt, 1700-/1800-tal, ej ursprungligen sammanhörande delar, höjd ca 208, 75 x 49 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 2

784928 - 1022 - SKÅP 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1022 - SKÅP 1700-/1800-tal

Budhistorik (12 bud)
6099136
1 400
6117708
1 300
6099136
6099096
6099112

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.