933 - Porslin 1900-tal

784889

PORSLIN, 9 delar; bl a ytterfoder, Uppsala Ekeby, vas, Björn Wiinblad för Rosenthal, skål, Karin Björqvist för Gustavsberg och tillbringare, Hertha Bengstsson för Rörstrand, höjder upp till ca 30 cm

Bruksspår, nagg kan förekomma

Keramik/Porslin, Gamla kassan, Kök

933 - Porslin 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

0
6159265
6095136

Slutpris SEK:
158 EUR, 195 USD
Utropspris SEK: