1474 - Barnspis Husqvarna

784812

HUSQVARNA, modell nr 3, barnspis, gjutjärn, med skorsten, tidigt 1900-tal, höjd 28 / 71, 32 x 26 cm, medfljer 3 stekpannor

Slitage, rost, sotningsluckor saknas, SAV garanterar inte funktionen

Diverse, Gamla kassan, Källaren, Leksaker

1474 - Barnspis Husqvarna

Budhistorik (8 bud)
0
6164830
650
6163530
600
6164823
550
6163530
500

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK: