1473 - Stenbord Skåne

Föregående | Översikt | Nästa

784807

STENBORD, skiva av komstasten, underrede i ek med balusterformade ben i fotkryss, låda i sargen, 1700-/1800-tal, Skåne, höjd ca 78, 186 x 81 cm

Fanns på plats i Gamla Kassan före nuvarande ägaren

Bruks- och åldersrelaterat slitage, viss avslag

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Källaren

784807 - 1473 - Stenbord Skåne
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1473 - Stenbord Skåne

Budhistorik (38 bud)
6121152
22 000
6120712
21 000
6119900
20 000
6119900
17 500
6098067
17 000

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
22 000
2 262 EUR, 2 576 USD
Utropspris SEK:
50 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.