1472 - Serveringsbord / sideboard mahogny

Föregående | Översikt | Nästa

784796

SERVERINGSBORD / SIDEBOARD, fanerat i mahogny, tråg, 2 lådor, underhylla, ca 1900, höjd ca 95, 104 x 46 cm, nyckel medföljer

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

784796 - 1472 - Serveringsbord / sideboard mahogny
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (8 bud)
6095995
1 600
6124327
6095995
6124326
6095995
650

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.