1469 - Matbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

784781

MATSALSBORD, bonad ek, svarvade ben, med 4 ej ursprungliga, fast monterade iläggsskivor fanerade i ek , 1800-talets andra hälft, höjd ca 74, 330 x 130 cm

Bruksslitage, märken, repor, bordet har senare bärkonstruktion och nya fasta långsidor

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Källaren

784781 - 1469 - Matbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1469 - Matbord 1800-tal

Budhistorik (39 bud)
6108715
5 000
6123990
5 000
6108715
4 800
6123989
4 600
6108715
3 800

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
514 EUR, 586 USD
Utropspris SEK:
3 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.