1769 - Karmstol barockstil

Föregående | Översikt | Nästa

784767

KARMSTOL, barockstil, bonad, träskuren björk, klädsel i sammetstextil, 1800-/1900-tal, höjd ca 132, sitthöjd 40 cm

PROVENIENS: Rosendals slott, Skåne

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

784767 - 1769 - Karmstol barockstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1769 - Karmstol barockstil

Budhistorik (5 bud)
6111574
500
6111484
450
6108553
6101863
6091408

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
500
51 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.