1634 - Stolar eklektisk stil

Föregående | Översikt | Nästa

784640

STOLAR, 6 st, eklektisk stil, samma grundmodell i bonad ek men med rika skärningar och detaljer som varierar från stol till stol, sits i flätad rotting, 1800-/1900-tal, höjd ca 120, sitthöjd 47 cm

Slitage, skador

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gården

784640 - 1634 - Stolar eklektisk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1634 - Stolar eklektisk stil

Budhistorik (3 bud)

6126378
6111487
6091406

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.