1456 - Skänk

Föregående | Översikt | Nästa

784634

SKÄNK, betsad ek med träskurna figurer / utsmyckning, 3 dörrar, tidigt 1900-tal, höjd ca 93, 200 x 60 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Källaren

784634 - 1456 - Skänk
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1456 - Skänk

Budhistorik (3 bud)

6106041
6105645
6089093

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
41 EUR, 47 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.