1451 - Smidesljusstakar

784615

LJUSSTAKAR, 5 delar, golvmodell, smide, för tjockare ljus, 1900-talets första hälft, höjder upp till ca 82 cm

Bruksslitage, korrosion

Belysning, Golvlampor, Gamla kassan, Källaren

1451 - Smidesljusstakar

Budhistorik (9 bud)
0
1 300
6164904
900
6158343
850
6164895
6158343
750

Slutpris SEK:
1 300
137 EUR, 169 USD
Utropspris SEK: