1770 - Spelbord 1800-tal

784546

SPELBORD, senempire, mahogny/-fanér, 1800-tal, höjd 75,5 / 77,5, 86 x 43 - 86 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Gården

1770 - Spelbord 1800-tal

Budhistorik

0
2020-08-23 16:40:22

2020-08-23 kl 16:40
Slutpris SEK:
32 EUR, 39 USD
Utropspris SEK: