1441 - Barnstolar Dalarna

Föregående | Översikt | Nästa

784514

BARNSTOLAR, karmmodell, 1 par, kurbitsbemålat lövträ, 1900-talets första del, höjd ca 60, sitthöjd 28 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Källaren

784514 - 1441 - Barnstolar Dalarna
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1441 - Barnstolar Dalarna

Budhistorik (1 bud)

6100333
2020-07-28 20:56:38

2020-08-23, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.