44 - Spinnrock (högrock) samt herrbetjänt

Föregående | Översikt | Nästa

782936

SPINNROCK, Högrock, högrestånd, svarvad betsad bok med bendetaljer, 1800-tal, höjd ca 100 cm; HERRBETJÄNT, svarvad betsad furu, justerbar höjd, upp till ca 155 cm, 1900-talets andra hälft

Bruksspår

Diverse, Hem, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782936 - 44 - Spinnrock (högrock) samt herrbetjänt
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (3 bud)

6117999
550
6125289
500
6117999

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
550
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.