43 - Sängbord / pottskåp

Föregående | Översikt | Nästa

782932

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, betsat, dörrpar, låda, mässingslister, marmorskiva, tidigt 1900-tal, höjd ca 64, 47 x 33 cm

Bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782932 - 43 - Sängbord / pottskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
43 - Sängbord / pottskåp

Budhistorik (11 bud)
6101851
1 600
6131870
6101851
6118334
6101851
600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 600
164 EUR, 187 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.