39 - Sideboard England

Föregående | Översikt | Nästa

782907

SIDEBOARD, regencystil, betsad mahogny, mässingsbeslag, lådor, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 75, 96 x 45 cm

Bruksslitage, märken

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782907 - 39 - Sideboard England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
39 - Sideboard England

Budhistorik (1 bud)

6090013
2020-07-24 21:46:18

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.