29 - Vägglampetter rokokostil

Föregående | Översikt | Nästa

782870

VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 33, bredd 22 cm

Bruksslitage, borrade för el

Belysning, Vägglampor, Gamla kassan, Gästlägenhet 1, Metall

782870 - 29 - Vägglampetter rokokostil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
29 - Vägglampetter rokokostil

Budhistorik

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.