28 - Sänghimmel takfäste

Föregående | Översikt | Nästa

782868

SÄNGHIMMEL / TAKFÄSTE, skuret bronserat trä, svärtade detaljer samt smide, 1800-/1900-tal, höjd ca 21, 73 x 53 cm

Slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 1, Diverse

782868 - 28 - Sänghimmel takfäste
Din e-postadress

Fråga
Skicka
28 - Sänghimmel takfäste

Budhistorik (19 bud)
6110725
3 200
6089584
6102983
6089584
2 800
6089443
2 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:
1 800

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.