25 - Fåtöljer England

Föregående | Översikt | Nästa

782853

FÅTÖLJER, regency, 1 par, s k scroll chairs, mahogny, sammetsklädsel, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 90, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782853 - 25 - Fåtöljer England
Din e-postadress

Fråga
Skicka
25 - Fåtöljer England

Budhistorik (9 bud)
6080478
1 700
6109266
1 600
6080478
6103094
1 400
6080478

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 700
175 EUR, 199 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.