20 - Fåtölj gripsholmsmodell

Föregående | Översikt | Nästa

782819

FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, bonad ek / bok, träskurna detaljer, textilklädda plymåer, 1800-tal, höjd 86, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage, senare klädsel

Möbler, Fåtöljer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782819 - 20 - Fåtölj gripsholmsmodell
Din e-postadress

Fråga
Skicka
20 - Fåtölj gripsholmsmodell

Budhistorik (11 bud)
6101116
850
6110816
6101116
700
6105051
650
6101116
600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
850
87 EUR, 100 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.