19 - Stolar samt bankett

Föregående | Översikt | Nästa

782817

STOLAR, 1 par, s k trafalgarmodell, mahogny, sitsar i flätad rotting, 1900-tal, höjd 80, sitthöjd 42 cm, samt BANKETT, rokokostil, bonad björk, rottingsits, 1900-tal, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782817 - 19 - Stolar samt bankett
Din e-postadress

Fråga
Skicka
19 - Stolar samt bankett

Budhistorik (15 bud)
6118126
6118818
950
6118126
900
6118817
850
6118126

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
103 EUR, 117 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.