17 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

782800

VÄGGSKÅP, bonad ek, nyckelbrickor i mässing, dörr samt låda, 1700-/1800-tal, höjd ca 80, 65 x 35 cm

Åldersrelaterat slitage

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782800 - 17 - Väggskåp 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
17 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Budhistorik (4 bud)

6111681
450
6111435
6098476
6085523

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
450
46 EUR, 53 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.