14 - Soffa 1930-tal

Föregående | Översikt | Nästa

782748

SOFFA, Art Deco, textilklädd stomme, lösa, textilklädda plymåer, 1920-/30-tal, höjd ca 75, längd 205 cm

Slitage

Möbler, Soffor, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782748 - 14 - Soffa 1930-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
14 - Soffa 1930-tal

Budhistorik (1 bud)

6101884
2020-07-29 16:04:10

2020-08-21, 10:00
Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
31 EUR, 35 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.