10 - P A Persson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

782736

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914), skånskt vinterlandskap, signerad P A Persson, olja på duk, ca 90 x 135 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782736 - 10 - P A Persson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka
10 - P A Persson oljemålning

Budhistorik (19 bud)
6114820
7 200
6136734
7 000
6114820
5 200
6102198
5 000
6102198
4 400

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
7 200
740 EUR, 843 USD
Utropspris SEK:
25 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.