9 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

782732

VÄGGSKÅP, hörnmodell, bemålad furu, dörr, senare bemålning med kinesiserande bemålning med gulddekor mot svart botten, 1700-/1800-tal, höjd ca 95 cm

Åldersrelaterat slitage, bemålning från sent 1800-tal

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782732 - 9 - Väggskåp 1700-/1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
9 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Budhistorik (16 bud)
6128263
1 300
6139460
6128263
6139459
6128263
950

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 300
134 EUR, 152 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.