8 - Orientmatta Kina ca 350 x 270

Föregående | Översikt | Nästa

782714

ORIENTMATTA, Kina, ca 350 x 270 cm

Ställvis slitage, skador/lagningar, någon fläck

Mattor/Textilier, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782714 - 8 - Orientmatta Kina ca 350 x 270
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (26 bud)
6118701
5 400
6118611
5 200
6092820
5 000
6117311
4 800
6092820
4 600

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
5 400
555 EUR, 632 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.