5 - Stolar rokokostil

Föregående | Översikt | Nästa

782709

STOLAR, 6 + 2 karmstolar, rokokostil, bemålad bok med träskurna detaljer, stoppade, textilklädda sitsar, 1900-talets senare del, höjd ca 99, sitthöjd 46 cm

Brukslitage, någon stol ostadig

Möbler, Stolar, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782709 - 5 - Stolar rokokostil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
5 - Stolar rokokostil

Budhistorik (15 bud)
6116521
950
6089285
900
6085519
850
6089278
850
6085519

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.