4 - Matbord 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

782708

MATBORD, 2-delat, halvmåneforade delar, bonad björk, svarvade ben,1800-tal, höjd ca 77, Ø 172 cm

Renoverat, bruksslitage, iläggsskivor saknas

Möbler, Matbord, Gamla kassan, Gästlägenhet 1

782708 - 4 - Matbord 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
4 - Matbord 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
6085761
1 900
6117448
1 800
6085761
1 700
6115709
1 600
6085761

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.