1020 - Möbelbeslag

Föregående | Översikt | Nästa

782438

MÖBELBESLAG, lite större dekorelement/ornament, ca 80 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

782438 - 1020 - Möbelbeslag
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1020 - Möbelbeslag

Budhistorik (7 bud)
6089621
1 900
6088484
1 800
6088484
1 600
6089617
6088484
900

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
1 900
195 EUR, 222 USD
Utropspris SEK:
2 500

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.