1020 - Möbelbeslag

782438

MÖBELBESLAG, lite större dekorelement/ornament, ca 80 st, olika stilar, modeller, metaller, ålder och skick, 1800-/1900-tal

Varierande slitage

Möbler, Övriga möbler, Gamla kassan, Gästlägenhet 2, Diverse

1020 - Möbelbeslag

Budhistorik (7 bud)
0
1 900
6089621
1 900
6088484
1 800
6088484
1 600
6089617

Slutpris SEK:
1 900
200 EUR, 247 USD
Utropspris SEK:
2 500