1772 - V Malmqvist oljemålning

782254

V MALMQVIST (1800-/1900-tal), Vy över slott och vatten, signerad V Malmqvist, olja på duk, ca 45 x 65 cm

Konst, Äldre måleri, Gamla kassan, Gården

Budhistorik (6 bud)
0
6163085
6164090
6163085
850
6163055

Slutpris SEK:
126 EUR, 156 USD
Utropspris SEK: