1083 - Sybord Biedermeier

782024

SYBORD, Biedermeier, björk, björkfaner, låda, 1800-tal, höjd ca 74, 55 x 35 cm

Bruksspår

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Vinden

1083 - Sybord Biedermeier

Budhistorik (21 bud)
0
1 600
6161662
6152977
1 400
6161660
1 400
6152977
1 300

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK: