1065 - Julljuskrona och -bordsstake

781599

LJUSKRONA och -BORDSSTAKE, 2 delar, bemålat svarvat trä, tidigt 1900-tal, kronans höjd ca 60, Ø 46 cm, stakens höjd 36 cm

Bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Vinden, Belysning

Budhistorik (4 bud)

0
700
6161236
450
6161147
6146569
6135866

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK: