1059 - Korgar 1900-tal

781557

KORGAR, 10 st, flätad pil e dyl, varierande storlekar, utföranden, ålder och skick

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1059 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

0
6160850
450
6147823
6155884
6147823

Slutpris SEK:
84 EUR, 104 USD
Utropspris SEK: