1057 - Korgar 1900-tal

781551

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1057 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (15 bud)
0
6160847
6158337
6158337
900
6158707
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK: