1053 - Korgar 1900-tal

781529

Bruksspår, skador kan förekomma

Diverse, Gamla kassan, Vinden

1053 - Korgar 1900-tal

Budhistorik (11 bud)
0
950
6120289
750
6155879
700
6120289
650
6134740
600

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK: