1103 - Golvlampa

781337

GOLVLAMPA, skuret bronserat trä, textilskärm med rottingdetaljer, troligen Italien, 1900-tal, höjd inkl skärm ca 148 cm

Slitage, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Golvlampor, Gamla kassan, Koloniala salongen

1103 - Golvlampa

Budhistorik (3 bud)

0
6160127
6155188
6102765

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK: