1150 - Fågelbur, fågel och bord

781210

FÅGELBUR, järntråd, 1800-/1900-tal, innehållande uppstoppad undulat, höjd ca 56 cm, på bord, bambu och bast, höjd 64, 47 x 31 cm

Korrosion, bruksslitage

Diverse, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

Budhistorik (13 bud)
0
2 600
6160851
6158551
6160848
6158551
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK: