1143 - Sängbord / pottskåp

Föregående | Översikt | Nästa

781172

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, mahogny med mässingsdetaljer, låda, dörrpar, 1900-tal, höjd 78,5, 47,5 x 35,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Gamla kassan, Trädgårdsrummet

781172 - 1143 - Sängbord / pottskåp
Din e-postadress

Fråga
Skicka
1143 - Sängbord / pottskåp

Budhistorik (10 bud)
6127226
6118322
6127225
6118322
750
6127224
700

Avslutas som slagauktion på Hotell Öresund, Landskrona.
AKTUELLT BUD SEK:
113 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Mer information och villkor här

Föremålen avhämtas i Gamla Kassan, Parkgatan 4, Landskrona.